Air Products Home

Logos - Czech

Všechna loga na této stránce jsou prezentována v obecných formátech a lze je tak použít na platformách Macintosh i PC. K prohlížení postscriptových souborů (.eps) je obecně potřeba profesionální grafický software, jako například Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign.

Postup stahování:

Klikněte na odkaz a zvolte možnost Uložit na disk nebo na odkaz klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost Uložit cíl jako.

Důležité upozornění pro uživatele prohlížeče Microsoft Internet Explorer: Při ukládání souboru věnujte pozornost jeho příponě. Občas může být zkrácena na dvě písmena (např.: .ps místo .eps). Příponu lze změnit buďto v okně pro stahování nebo po uložení souboru do složky na místním disku.

Stažením libovolného z těchto log uživatelé souhlasí, že budou dodržovat zavedené normy řídící jeho používání

Pokud jste společností Air Products předběžně schváleni nebo licencováni pro reprodukci a používání našich log, jsou níže uvedená loga schválenými formami k reprodukci a používání. Lze je stáhnout pro předem schválené externí použití. Je důležité určit, zda pracujete na platformě Windows nebo Mac a jaký typ souboru je potřeba pro zajištění té nejvyšší kvality reprodukce. V případě libovolných dotazů prosím kontaktujte Joe Eilenberga ve společnosti Visual Communications, (610) 481-2682.

Zelené logo

eps - Vysoké rozlišení. Pro veškerou výrobu komerčních tiskovin.

jpg - Pro použití na obrazovce jako elektronický obrázek s možností změny velikosti, nebo pro umístění do textového procesoru nebo jiné standardní počítačové aplikace ve formě obrázku.

png - Obrázek s průhledným pozadím, který lze uložit do elektronického souboru, jako například do souboru aplikace PowerPoint.

wmf - Obrázek, který lze uložit do elektronického souboru, jako například do souboru aplikace PowerPoint. Formát Windows Metafile (wmf) je jediný formát loga schválený pro interní použití.

Air Products Logo

Zelené logo
.eps
.jpg
.png
.wmf


 

Černé logo
.eps
.jpg
.png
.wmf


 

Bílé logo
.eps
.png
.wmfIdentifikace agenturních zastoupení Air Products

Dvě barvy
.eps
.jpg
.png
.wmf

 

Černé logo
.eps
.jpg
.png
.wmf

 

Bílé logo
.eps
.png
.wmf


 

Back to Our Identity Standards

 

An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close