Air Products Home

News ReleaseAir Products A Déčínské Slavnosti Labe

September 30, 2005

Příležitost ke zviditelnění naší společnosti nám poskytly děčínské Slavnosti Labe, které proběhly v půli července. Stovky balónků s logem Air Products, plněné heliem, se vznášely na Smetanově nábřeží nad hlavami několika tisíc účastníků.

Tímto netradičním způsobem jsme se zapojili do Evropského dne řeky, jehož cílem je pomoci lidem najít vztah k řekám a oslavit jejich zlepšující se čistotu. Děčín tradičně patří k místům, kde jsou oslavy řek v rámci naší republiky největší. Ve městě je to jedna z nejpopulárnějších akcí vůbec. O důvod víc, abychom my jako firma se sídlem v Děčíně nechyběli.

Zábavný program probíhal od dopoledních hodin do pozdního večera, kdy vyvrcholil koncertem několika kapel. Řeky, vodní toky obecně, prameny a studánky zaujímají v myslích lidí odnepaměti zvláštní místo. V pohanských dobách byly uctívány jako symboly síly, pospolitosti a na jejich březích se odehrávaly kultovní obřady.

Mytický význam vod, podobně jako mnoha dalších rituálů a zvyků, nevytlačilo ani tisíc let evropského křesťanství. I nadále jsou součástí kořenů národních kultur. Lidem otvírají cestu ke smírnému soužití s přírodou. K tomu všemu jsme se na děčínském labském nábřeží svou prezentací připojili.

Connect with us on:

|

Contact Information

An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close