Air Products Home

News ReleaseČeský Manažer Do Klíčové Evropské Pozice

November 17, 2005

Dosavadní generální ředitel Air Products Česká a Slovenská republika Ing. Václav Harant (41) byl k 10. říjnu 2005 jmenován generálním ředitelem Air Products pro východní Evropu. V této pozici bude odpovědný za rozšiřování podnikatelských a obchodních aktivit společnosti ve východoevropském prostoru (České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku), který je jedním ze strategických cílů společnosti. Jedná se zejména o výrobu a distribuci technických plynů a souvisejících technických zařízení a služeb.

Václav Harant je absolventem Českého vysokého učení technického, fakulty strojní . Do Air Products nastoupil z děčínské firmy Ferox v roce 1995. Zastával postupně obchodní a manažerské pozice až po funkci generálního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Za poslední dva roky se mu podařilo úspěšně proniknout na složitý ruský trh a založit a dále rozvíjet rovněž zastoupení společnosti Air Products v Moskvě.

K jeho silným stránkám patří vynikající strategický rozhled, schopnost komunikovat s nejrůznějšími národními kulturami napříč Evropou a manažerská skromnost. Za jeho působení ve funkci generálního ředitele v České republice se jemu a jeho týmu podařilo prosadit několik špičkových českých techniků a manažerů do evropských pozic.

Connect with us on:

|

Contact Information

An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close