Air Products Home

News ReleaseČeský Manažer Do Klíčové Evropské Pozice

November 17, 2005

Dosavadní generální ředitel Air Products Česká a Slovenská republika Ing. Václav Harant (41) byl k 10. říjnu 2005 jmenován generálním ředitelem Air Products pro východní Evropu. V této pozici bude odpovědný za rozšiřování podnikatelských a obchodních aktivit společnosti ve východoevropském prostoru (České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku), který je jedním ze strategických cílů společnosti. Jedná se zejména o výrobu a distribuci technických plynů a souvisejících technických zařízení a služeb.

Václav Harant je absolventem Českého vysokého učení technického, fakulty strojní . Do Air Products nastoupil z děčínské firmy Ferox v roce 1995. Zastával postupně obchodní a manažerské pozice až po funkci generálního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Za poslední dva roky se mu podařilo úspěšně proniknout na složitý ruský trh a založit a dále rozvíjet rovněž zastoupení společnosti Air Products v Moskvě.

K jeho silným stránkám patří vynikající strategický rozhled, schopnost komunikovat s nejrůznějšími národními kulturami napříč Evropou a manažerská skromnost. Za jeho působení ve funkci generálního ředitele v České republice se jemu a jeho týmu podařilo prosadit několik špičkových českých techniků a manažerů do evropských pozic.

Connect with us on:

|

Contact Us

Online Contact Form

Contact Information

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close