Air Products Home

News ReleaseZměna ve vedení Air Products

August 03, 2006 Praha, Česká republika

Společnost Air Products and Chemicals, Inc., významný výrobce a dodavatel technických plynů, jmenovala nového jednatele (Company Executive Director) pro Českou a Slovenskou republiku. Stal se jím Ing. Martin Weiss (38), který je zároveň výkonným ředitelem divize stlačených plynů pro Českou a Slovenskou republiku (Business Manager Packaged Gases).

Martin Weiss absolvoval strojní fakultu VUT v Brně se zaměřením na materiálové inženýrství a studoval také Open University – Business School. Své patnáctileté obchodní i marketingové zkušenosti získal na různých manažerských postech. Profesní kariéru začal jako úvěrový specialista v České spořitelně, poté pracoval sedm let v české pobočce švédské společnosti AGA GAS a opouštěl ji jako Key Account Manager pro Moravu.

Ve společnosti Air Products pracuje Martin Weiss na různých manažerských pozicích již od roku 2000. Svou kariéru v Air Products zahájil na pozici ředitele prodeje pro Slovenskou republiku. Po úspěšném tříletém působení přešel na místo ředitele prodeje divize stlačených plynů pro Českou a Slovenskou republiku. Při své práci se vždy významně podílel na tvorbě a implementaci nových obchodních strategií společnosti.

Martin Weiss je ženatý, má dceru. Zajímá se o historii, turistiku, rád cestuje a lyžuje.

Air Products, významný hráč na trhu technických plynů České republiky, je americká společnost se sídlem v USA, která podniká ve třiceti zemích světa s největším růstovým potenciálem, dosahuje obratu 8,14 miliard amerických dolarů a zaměstnává více než 22 tisíc lidí.

Connect with us on:

|

Contact Us

Online Contact Form

Contact Information

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close