Air Products Home

News ReleaseZměna ve vedení Air Products

August 03, 2006 Praha, Česká republika

Společnost Air Products and Chemicals, Inc., významný výrobce a dodavatel technických plynů, jmenovala nového jednatele (Company Executive Director) pro Českou a Slovenskou republiku. Stal se jím Ing. Martin Weiss (38), který je zároveň výkonným ředitelem divize stlačených plynů pro Českou a Slovenskou republiku (Business Manager Packaged Gases).

Martin Weiss absolvoval strojní fakultu VUT v Brně se zaměřením na materiálové inženýrství a studoval také Open University – Business School. Své patnáctileté obchodní i marketingové zkušenosti získal na různých manažerských postech. Profesní kariéru začal jako úvěrový specialista v České spořitelně, poté pracoval sedm let v české pobočce švédské společnosti AGA GAS a opouštěl ji jako Key Account Manager pro Moravu.

Ve společnosti Air Products pracuje Martin Weiss na různých manažerských pozicích již od roku 2000. Svou kariéru v Air Products zahájil na pozici ředitele prodeje pro Slovenskou republiku. Po úspěšném tříletém působení přešel na místo ředitele prodeje divize stlačených plynů pro Českou a Slovenskou republiku. Při své práci se vždy významně podílel na tvorbě a implementaci nových obchodních strategií společnosti.

Martin Weiss je ženatý, má dceru. Zajímá se o historii, turistiku, rád cestuje a lyžuje.

Air Products, významný hráč na trhu technických plynů České republiky, je americká společnost se sídlem v USA, která podniká ve třiceti zemích světa s největším růstovým potenciálem, dosahuje obratu 8,14 miliard amerických dolarů a zaměstnává více než 22 tisíc lidí.

Connect with us on:

|

Contact Information

An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close