Air Products Home

News ReleaseAir Products posílil management

September 08, 2006 Praha, Česká republika

Novým jednatelem společnosti Air Products pro Českou republiku byl jmenován její finanční ředitel pro Českou a Slovenskou republiku a jednatel pro Slovenskou republiku Ing. Jiří Lupoměský (57).

Ing. Jiří Lupoměský je absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze. Od roku 1990 byl ekonomickým ředitelem a členem představenstva Severočeské armaturky, a. s., Ústí nad Labem. O dva roky později (1992) se stal ekonomickým ředitelem a předsedou představenstva společnosti ARMEX HOLDING, a. s., Děčín.

Finančním ředitelem Air Products ČR a SR je od roku 1998.

Vedle své ekonomické specializace se ve volném čase věnuje psychologii, přírodním vědám, fotografování a svým psům.

Mezinárodní společnost Air Products patří mezi vedoucí světové výrobce a dodavatele technických plynů a chemikálií.

V současné době Air Products zaměstnává více než 20 000 pracovníků, působí ve 30 zemích po celém světě a roční obrat společnosti dosáhl výše 8,1 miliard dolarů.

Air Products zaujímá na trhu přední místo mezi dodavateli klíčových globálních společností, které se zaměřují na výrobu elektroniky a chemických produktů, a je významným inovátorem v mnoha průmyslových oblastech.

V České republice společnost oslavila 15 let na trhu.

Connect with us on:

|

Contact Information

An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close