Air Products Home

News ReleaseAir Products posílil management

September 08, 2006 Praha, Česká republika

Novým jednatelem společnosti Air Products pro Českou republiku byl jmenován její finanční ředitel pro Českou a Slovenskou republiku a jednatel pro Slovenskou republiku Ing. Jiří Lupoměský (57).

Ing. Jiří Lupoměský je absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze. Od roku 1990 byl ekonomickým ředitelem a členem představenstva Severočeské armaturky, a. s., Ústí nad Labem. O dva roky později (1992) se stal ekonomickým ředitelem a předsedou představenstva společnosti ARMEX HOLDING, a. s., Děčín.

Finančním ředitelem Air Products ČR a SR je od roku 1998.

Vedle své ekonomické specializace se ve volném čase věnuje psychologii, přírodním vědám, fotografování a svým psům.

Mezinárodní společnost Air Products patří mezi vedoucí světové výrobce a dodavatele technických plynů a chemikálií.

V současné době Air Products zaměstnává více než 20 000 pracovníků, působí ve 30 zemích po celém světě a roční obrat společnosti dosáhl výše 8,1 miliard dolarů.

Air Products zaujímá na trhu přední místo mezi dodavateli klíčových globálních společností, které se zaměřují na výrobu elektroniky a chemických produktů, a je významným inovátorem v mnoha průmyslových oblastech.

V České republice společnost oslavila 15 let na trhu.

Connect with us on:

|

Contact Us

Online Contact Form

Contact Information

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close