Air Products Home

News ReleaseAir Products, partner litvínovského hokeje, splnil dětem z kamenického domova sportovní sen

January 15, 2014 Czech Republic

Air Products, partner litvínovského hokeje, splnil dětem z kamenického domova sportovní senTo, co se někomu může zdát jako normální součást života, je pro jiného nesplnitelný sen. Hokejová utkání oblíbeného týmu jsou pro většinu fanoušků normálním způsobem, jak trávit volný čas a pobavit se s přáteli a rodinou. Pro děti z dětských domovů je však návštěva zápasu většinou nesplnitelným snem.

Air Products, partner litvínovského hokeje, splnil dětem z kamenického domova sportovní senDětem z Dětského domova Česká Kamenice se rozhodla takový sportovní sen splnit společnost Air Products, významný sponzor hokejového týmu HC VERVA Litvínov. Na nedělní utkání s týmem Vítkovic firma pozvala 8 dětí, pro které byl zápas splněným snem. „Bylo to skvělé. Moc se mi líbilo, jak všichni fandili a užili si zápas. Budu na to dlouho vzpomínat,“ se shodly

O společnosti Air Products
Společnost Air Products (NYSE:APD) nabízí atmosférické, procesní a speciální plyny, výkonné materiály, vybavení a technologie. Již více než 70 let přispívá společnost Air Products svým zákazníkům k lepší produktivitě, energetické účinnosti a principu udržitelnosti. Více než 20 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích poskytuje inovativní řešení na poli energií, životního prostředí, ale i na nově vznikajících trzích. Mezi ty patří polovodiče, rafinérský vodík, zplyňování uhlí, zkapalňování zemního plynu a pokročilé povlakovací technologie a technologie lepení . Ve finančním roce 2012 se odbyt společnosti Air Products blížil 10 miliardám USD. Další informace získáte na webu
www.airproducts.com.  

Více informací:
Paul Kucera
Hill+Knowlton
Tel: + 420 222 934 435

Connect with us on:

|
An error has occured, please fix the highlighted fields.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

What can we answer for you?

  1. What kind of inquiry?

If you would prefer to contact us by phone, you can call any of our Air Products locations worldwide by visiting Worldwide Locations & Phone Numbers.

X

This site uses cookies to store information on your computer. Some are essential to make our site work; others help us to better understand our users. By using the site, you consent to the placement of these cookies. Read our Legal Notice to learn more.

Close